Duygu Tıp Merkezi

1994 yılında Mersin Mezitli de Sevgi Polikliniği olarak başlayan öykümüz 1996 yılında henüz tıp merkezleri yasal statü anlamında tanımlanmamışken 2. Şube olarak Duygu Tıp Merkezi olarak açılmış, 2004 yılında Türkiye’de Resmi statüdeki açılan ilk 10 tıp merkezinden biri olmuştur.

Mayıs 2012 den itibaren iki şube birleşerek kentin en işlek caddesinde Adana-Antalya karayolu üzerinde 5000m2 ve 6 katlı binamızda  20 uzman hekim, 6 hekimle hizmet sunmaktayız.

Tam donanımlı ameliyathanesinden MR’ ına birçok tıbbi tetkik ünitesi ile çağdaş tıbbi donanımı oluştururken diğer yandan hasta ergonomisini önemseyerek  görsel huzurunuza hitap edecek dizaynlarla sağlık hizmeti sunuculuğuna farklı bir bakış açısı getirmeye çalıştık.

Sizlere sadece hasta hizmeti sunmayıp sağlıklı yaşam ünitemizde  bölgesel incelmeden cilt bakımına botox ve dolgudan PRP ye birçok alanda bakım hizmetlerimizle kentin ve bölgemizin ihtiyaçlarını sizler adına önemsedik.

“İnsan Sağlığına Saygı”  her zaman ana sloganımız olarak benimseyerek, 18 yıldır sağlık sektöründe sizlere verdiğimiz hizmetin mutluluğunu ve gururunu taşıyoruz.

Sağlıklı günlerde de görüşmek dileği ile…